Forums

edzinjsh edzinjsh Treniņu programma
Sveiki
Es vēlētos pajautāt kādam pieredžējušam treniņu programmu.
Uz zāli gribu iet trīs reizes nedēļā, un gribētu trenēt visas muskuļa grupas muskuļus.
Varētu kāds ieteikt kādu programmu un kādus vingrinājumus?

Paldies

17.01.2011. plkst. 01:32
nilz nilz sveiks, viss ir baigi forshi, vel deretu sikak par sevim, vecums, svars, ar ko nodarbojies(strada vai macies - ja strada tad kada slodze kads darbs itd) velme ko velies panakt/sasniegt trenejoties.

nu tur nezinu, velies bus smukaks, velies but specigaks, velies but smagaks vai ko...

17.01.2011. plkst. 18:40
edzinjsh edzinjsh Esmu 20 gadus vecs, apmeram 81 kg smags, strādāju un mācos ( slodze nav nekāa 2x nedēļā uz darbu ).
Panākt es vēletos, izskatu un ari speku, par svaru nav tik ļoti būtiski, protams augot muskuļiem palielināsies svars ari.

Ceru ka informācija kautcik noder un ir iespeja man ieteikt kādu 3 dienu programmu.

22.01.2011. plkst. 02:52
nilz nilz izskatu ar speku nevaretu gluzhi likt viena maisa, ka to varetu ar svaru un izskatu, bet tas tikai mans viedoklis. man varbut patiks tads izskats citiem tas nepatiks.

tagad par lietu:
mierigi vari nhemt vnk bazi taisit, vari pamegjinat ka es, ja nepatiks tad domasim savadak

nezinu ka tu atjaunojies un tavu organismu, bet es nevaru taisit vilkmi un pietupienu katru nedelju abus man vaig shadi:
1diena vilkme (mugura+biceps)
3diena spiesana gulus (krutis+triceps)
5diena pietupieni (kajas, var piemest presiti paris piegajienus)

nakosha nedelja

1diena pleci
3diena vilkme (mugura+biceps)
5diena spiesana gulus(krutis+triceps)

nu un shitada slidoshaja cikla turpinot ja saprati, ja nea varu pierakstit ari atlikushas divas nedeljas, un pec tam atkal viss atkartojas.

atkartojumus peigajienus skaties pats, bet nu ja neesi pirms tam trenejies iesakuma nhem vairak kaut kur 12 kadus pirmos meneshus lai pierod kermenis un saites pec tam pamazam vari pazeminat pa diviem piegajieniem ik pa diviem meneshiem, nu vari pa vienam skaties pats...

bet galvenais ed normali, ceru ka esi lietis kursa ko tas nozime tiem kas trenejas un velas bus smuki, stipri vai smagi :)

22.01.2011. plkst. 15:58
edzinjsh edzinjsh Labak pieraksti nakosas divas nedelas ari.
un vel butu labi, ja ieteiktu kadus vingrinajumus izpildiit, kuri butu labaki, efektigaki, lai viss notikos ideali.
Un par esanu, nu jaa itka esmu lietas kursa par to (auzu parslas putras, galas un viss kas labi baro).
Vel ir jautajums par proteinu, ir verts kko tadu lietot. :)
Pats tu ari ej pec shadas progammas?
Paldies tev par info.

23.01.2011. plkst. 00:15
nilz nilz es eju pec shadas programmas jaa >
nu tur jasaprot tas princips labi:

1diena vilkme (mugura+biceps)
3diena spiesana gulus (krutis+triceps)
5diena pietupiens (kajas)

1diena spiesana stavus vai sedus(karoche pleci)
3diena vilkme
5diena spiesana gulus

1diena pietupieni
3diena spiesana stavus vai gulus
5diena vilkme

1diena spiesana gulus
3diena pietupieni
5diena spiesana stavus vai sedus

tagad precizesim parejas lietas >
MUGURAS + BICEPSA DIENA:
-vilkme
-hanteles vilksana ar vienu roku balsta
-pievilksanas
-biceps viens vingrinajums, pec pasha izveles.

KAJU DIENA:
-pietupieni
-kaju salieksana trenazieri(kaju aizmugurejai dalai)
-prese

KRUSHU+TRICEPSA DIENA:
-stiena spiesana gulus
-hantelu spiesana pozitiva lenki (30grados)
-atspiesanas lidztekas

PLECU DIENA:
-stiena spiesana sedus
-hantelu spiesana sedus

tada izskatas mana programma

proteinu tu lieto jau kopsh dzimshanas, ja neesi vegetarietis un nerij soju kas ari ir proteina veids :D
ja jautajums par proteina pulveri, sporta uztura veida, vari iegadaties, un treninju dienas pec treninjiem kapat ieksha kopa ar dekstrozi(vinogu cukuru) ja bus jautajums cik daudz, kadas devas, iesakuma vari neiespringt, dzer kadus em 30+gr proteina un kadus 60+gr dekstrozes

24.01.2011. plkst. 12:45
edzinjsh edzinjsh Skaidrs
Paldies par info, tiesam noderiga.

24.01.2011. plkst. 13:14
edmunds edmunds Nebūtu arī pa skādi kādu proteīna kokteili pirms treniņa iekapāt. Pats pāris nedēļas tā daru un masa tā kā vairāk nāk klāt.
27.01.2011. plkst. 01:35
edzinjsh edzinjsh Kādu proteīna kokteili iesaki?
Protams lai nav galigs sūds , bet nu samerā labu!

16.02.2011. plkst. 20:27
zuks_4e4ens zuks_4e4ens Nilz, vari lūdzu pateikt cik ilgi pēc šīs programmas pavadi zālē ?
16.02.2011. plkst. 22:27
nilz nilz nu jau vairs pec tas neeju, bet domaju ka megjinashu atkal kad sadzis plecs, pavadiju ne vairak ka 40min jebkura diena, pietam plecu diena vispar 20-30min
17.02.2011. plkst. 01:03
halfway halfway Ja, man ari pēc tāda principa programmas vislabāk patīk strādāt. Kas plecam notika?
Ja grib tieši pirms treniņa proteīnu dzert, tad vienalga par firmu, bet tam jābūt whey (sūkalu proteīns). tāpat arī pēc treniņa.

17.02.2011. plkst. 11:31
nilz nilz pie arsta nebiju, pie parasta nav jegas iet, a pie sporta pa salitu, bet manuprat saiti loti specigi saravu ja ne pat paravu, un tas notika viena no trijiem vingrinajumiem

vai lidztekas ar 15kg pie jostas
vai hanteles spiezhot pleciem sezhus bishku izkustinaju
vai ari nezinu kada sakara hantelu spieshana gulus krutim
bet nu karoche pec shita es vairs neko no shitiem netaisishu(vismar ar tadu atdevi) kamer nezinashu kas bijis pie vainas.

tagad tikai stienis gan krutim gan pleciem, nafig hanteles, piedevam no hantelem man krutis laga nesap ka no stienja, tik plecu priekshpuses itka spiestu tikai ar pleciem hanteles, nezinu ka tas nedz praktiski nedz teuretiski iespejams ar hantelem ;/

17.02.2011. plkst. 22:55
nilz nilz pie sporta arsta*
17.02.2011. plkst. 22:55
halfway halfway Man priekšējās deltas sāp tieši pēc stieņa spiešanas, ja kādu laiku strādāts ar hantelēm. Tāpēc pamainīt vingrojumus ir labi. Pēc tam atkal no hantelēm varēs labi just.
18.02.2011. plkst. 14:44
n1ce n1ce mana...
PIRMDIENA.
 Krūtis.
1) Bench press. - 5x5. - ( 75 % no maksimāla svara. )
2) Dambbell bench press. - 10x, 10x, 10x.
3) Līdzstakas. - 4 seti pa 4 – 8x.
4) Dambbell bench press. - 10x, 10x, 10x. ( Taisns un rokas uz saniem. )

 Triceps.
1) Stāvus rokas lejā. 14x, 12x, 10x, 8x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.
2) Scull crusher. - 10x, 10x, 10x. ( Stienis pie galvas. )
3) French press. 10x, 10x, 10x. ( Hantele aiz galvas. )

OTRDIENA.
 Mugura.
1) Pievilkšanās. – 7x, 7x, 7x.
2) Barbell row - 10X, 10X, 8X, ( Pietupienā. )
3) One arm dumbbell row. - 8x, 6x, 10x. ( viena rokas uz augšu. )
4) Pievilkšanās platā tvērienā 10X, 8X, 6x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.
5) Vilkne - „Stivā”.

 Biceps.
1) Stienis stāvus. - 12X, 10X, 8X, 8X. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.
2) Sēdus uz sola ar hantelēm. - 10x, 10x, 10x.
3) Stāvus ar hantelēm. - 10x, 10x, 10x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.

CETURDIENA.
 Krūtis.
1) Bench press. - 8x8, ( 60% no maksimālā svara. )
2) Lncline bench press. - 10x, 10x, 10x. ( 45 grādi. )
3) Līdztekas. 4 seti 4 – 8x.

 Pleci.
1) Seated military press. - 10x, 8x, 6x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.
2) Sēžus rokas uz sāniem. - 12x, 10x 8x, 10x.
3) Celt ar „elkoņiem.” - 10x, 10x, 10x.
4) Uz priekšu. - 10x, 10x, 10x.

PIEKTDIENA.
 Kājas.
1) Pietupieni - 10x, 8x, 6x, 6x, 8x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.
2) Lēcieni - 10x, 10x, 10x, 8x.
3) Ikri - 15x, 12x, 10x, 8x, 8x. ( svars nost. ) 4-5x, ( svars nost. ) 4-5x.

Tagad meģinu šādi :D

20.03.2011. plkst. 14:29
halfway halfway Tjipa esi paņēmis no draugiem.lv Raimonda programmu un pārtaisījis. Bet visam, kas tur sarakstīts, ir savs funktieris. Es domāju, ka nevajag 2 reizes nedēļā krūtis trenēt. Vēl pietam abas ar nopietnu treniņu. Un ja esi pilnīgs iesācējs, tad tik daudz vingrojumu arī nevajag, koncentrējies uz bāzi un ar laiku eksperimentē.
21.03.2011. plkst. 20:10
halfway halfway Dropsetus arī pašā sākumā var netaisīt.
21.03.2011. plkst. 20:12
1-18 (18 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

90. gadu spožākās deju mūzikas zvaigznes uzstāsies Rīgā

Jau šī gada 21.novembrī plkst. 20:00 šova „Back to the 90ties!” ietvaros uz „Arēna Rīga” skatuves kāps spožu, pasaulslavenu deviņdesmito gadu zvaigžņu plejāde.
Ar savu...