Forums

nilz nilz 10;8;6;15 programma
ir kadam pieredze, tieshi atieciba uz ektomorfiem, varbut kads ir provejis?
respektivi piramida, 3x nedelja, vieni un tie pashi vingrinajumi cik noprotu:
* Squats (pietupieni)
* Bench Press (stiena spiesana gulus)
* V-Bar Pulldown (bloka vilksana no augsas, sauraja tveriena*)
* Lateral Raise (hantelu izversana sanis, stavot kajas)
* Dumbbell Curls (stavus biceps ar hantelem, abas rokas reize)
* Close-Grip Bench Press (spiesana sauraja tveriena)
jaatpusas itka 3min starp piegajieniem

19.04.2010. plkst. 23:24
z35irs z35irs Es tik garu treninu nevaretu izturet, kur nu vel ta uzbuuvi :)
20.04.2010. plkst. 11:55
nilz nilz kas tur garsh? seshi vingrinajumi tikai :? atputu nav noteikt obligati ka 3min, neviens jau tapatas neskatas plksteni un neskaita, kad ir gatavs, sirds pierimusi, aiziet nu min lidz 90sec tas butu labi.
kad es saku iet uz zali un neko nesapratu es pats izveidoju programmu, kur katru apmelejuma reizi es taisiju vienu un to pashu un tie bija 18~ vingrinajumi :D

20.04.2010. plkst. 15:13
z35irs z35irs es skatijos pulskenii, kad intensiivi treneju masu; tam ir liela nozime:
tu gandriz jebkuru treninju programu/vingrinajumu vari uztaisit gan ka masas, gan speka, gan izturibas treninju, visu metodi nosaka atkartojumu skaits un pauzes starp tam, nekas cits!

20.04.2010. plkst. 16:06
z35irs z35irs If you're ectomorph or a beginner, then follow this workout 3 times per week. For each exercise perform 4 sets with a rep scheme of 10-8-6-15. Rest 3 minutes between sets.

Squats
Bench Press
V-Bar Pulldown
Lateral Raise
Dumbbell Curls
Close-Grip Bench Press

Izskatas pec 3 dienu programmas iesacejiem. Man butu par maz ar pietupieniem kajam, bez vilkmes mugurai un vel vairak - tikai dumbell curls pleciem, kuru vispar izpildu ik pec 2 ned. :)

20.04.2010. plkst. 16:19
nilz nilz nu ta ta programma ir nodefineta, es tur visu izlasiju un citos saitos par to programmas autoru un ko vinsh par vinhu raxta, nu tipa saprotu laikam ka vinsh pats ari bijis ektomorfs, un vinsh saka ka vinhiem ir jatrenejas savadak, nevis ka citu kermenja tipu cilvekiem, bla bla itd.
p.s tas dumbbell curl ir bicepsam, bet par pleciem ja, vispar ir tik roku izversana kas galigi nav baze, nezinu to es jau izdomaju nomainit pret kaut ko, es to ari jau pasha sakuma pamaniju :)
un par to vilkmi, nu laikam jau vinhu nav ipashi prata darbs taisit 3x nedelja tapec ari nav, bet ja mugurai ari vel viens vingrinajums prasitos kaut kas vidusdalai, a to ar to vienu vidusdalai pa maz liekas :/

20.04.2010. plkst. 20:29
newbie newbie nav ta pati maneja programma kuru te rakstiju?
20.04.2010. plkst. 21:48
nilz nilz nea newbie, ta bija HIT programma, kura bija ja nemaldos biju vairak vingrinajumi kadi 8-10, un viens sets 10x :)
20.04.2010. plkst. 21:57
nilz nilz biku*
20.04.2010. plkst. 21:58
z35irs z35irs Es ari piederu pie ta tipa, kam raksturiga ne tik izteiksmiga, lena masas uznemshana atskiriba no parejiem, (kad saku ar 83kg, domaju ka mani nevar 'izaudzet'), bet es nepiekritu, ka jatrenejas pec shadas sistemas. Cilvekiem, kam pirma prioritate ir darbs, gimene, kuri treninjus apmekle tikai veselibas delj, nevis ar noteiktu merkji, tadiem, kas nav sava kermena vergi - jaa, kapec ne.

Otrkart - ja jau tu kaut ko maini, tad jau tu vairs neizmanto so programmu ;)

20.04.2010. plkst. 21:59
nilz nilz nu vaitad tiesham tik sikumaini tur viss ta ir izshtukots, ka hantelju izvershana sanis bus labakais shaja gadijuma un to noteikti nekada gadijuma nevar nomainit, pret vienu no divam bazem placiem:?
20.04.2010. plkst. 22:06
z35irs z35irs ja tev arsts izrakstitu piemram 6 tabletes diena, katra no tam veic savu funkciju, tad tu nomainitu piemeram dopel-heartz pret tramadolu? :D domaju, ka ne. Ja pilda programu, tad jadara ta, ka teikts un nevis citadi (es nezinu par shito programmu, neiedvesh vispar nekadu uzticibu) bet vismaz sistema ka tada, kapec vinjas izstrada, tada ir.
21.04.2010. plkst. 11:04
1-12 (12 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 20. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

„Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu” visās valodās

Ja Tavi draugi dzīvo Anglijā, Vācijā vai Itālijā nebūs jāpieliek lielas pūles, lai viņus apsveiktu svētkos, bet, ja esi iepazinies ar kādu, kas dzīvo Albānijā, Indonēzijā, Japānā...