Forums

mistersx mistersx krievu cikls
kāds ir provējis 3x nedēļā trenējoties, katru reizi visas 3 bāzes + līdztekas + pievilkšanās?
(protams, katru reizi svarus un secību mainot :))

08.04.2010. plkst. 17:49
micro micro esmu meiginajis,nav tik efektivi ka es paslaik trenejos bet bij tiri Ok !
08.04.2010. plkst. 19:34
z35irs z35irs Krutis, Mugura, Pleci, Kajas - kuras 3 bazes?
08.04.2010. plkst. 21:08
kasis kasis Bāzes vingrinājumi jau arī ir tikai 3 krūtis ar stieni, ķaga, un kājas ar štangu uz pleciem nevis kautkādas pievilkšanās utt! Nav provēts bet uz masu varbūt aizietu!
08.04.2010. plkst. 21:25
z35irs z35irs es nebiju domajis vingrinajumus, es sapratu, ka runa iet par muskulu grupam. Kaajs ar shangu jeb pietupieni? :D
08.04.2010. plkst. 21:40
nilz nilz vinsh tak ir uzraxtijis 3 baze+lidztekas+pievilkshanas (tur jau nav raxtits ka tie kas +ir baze :D)
ghm nea noteikti neesmu, es pareizi sapratu katru reizi, pietupiens, spiesana gulus, vilkme un + shitie ja ? nu nez :) es vilkmi vispar svitroshu ara no sava saraxta ;/

08.04.2010. plkst. 21:41
z35irs z35irs nav labaku vingrinajumu par kjegu un pievilkshanos, kas dotu labaku slodzi tai.
08.04.2010. plkst. 21:42
trainer trainer Par kuru krievu ciklu ir runa? Vilkmi pat powerlifteri reti liek biežāk par 1x nedēļā. Katru reizi visas 3 bāzes nedomāju, ka dos rezultātu bez steroīdiem, drīzāk nonāksi pie pārtrennēšanās.

Niilz, ja tev nav kādas muguras traumas, vilkmi obligāti taisi, ja gribi pilnvērtīgi attīstītu ķermeņa muskulatūru - tas ir bāzes vingrinājums, kuru nevar pilnvērtīgi aizstāt ar citiem!

09.04.2010. plkst. 10:52
mistersx mistersx viens vecs lifteris teica, ka itkaa- kamer salidzinoshi mazi svari, 3in1 neesot nekadas vainas..
...un tad izejot no shis 3in1 vareeshot pats uzreizt sajust kaadu progu taisiit velaak.

metanu nenjemshu, bet varbut kaadu no NO serijas gan vareut panjemt...trainer ko iesaki?
doma bija par superpumpi..

09.04.2010. plkst. 13:30
trainer trainer mistersx, tu varbūt domāji Šeiko ciklu? http://www.joeskopec.com/programs.html

ja neesi neko līdzīgu darījis un ir apņemšanās nopietni pastrādāt uz spēku (būs grūti), tad ļoti laba programma.
Visticamākais, cikla beigās būsi iedzīts bedrē no tādām slodzēm, bet tam jāseko superkompensācijai, kas pie normālām slodzēm tev dos pamatīgu kāpumu.

NO - Superpump ļoti labs.

09.04.2010. plkst. 15:02
mistersx mistersx ir grūti, varbūt tā izklausās, ka viegli...tikai 3-4 vingrinājumi...
bet realitāte ir tāda kā izspiestam citronam :D

09.04.2010. plkst. 17:38
1-11 (11 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 23. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Popmūzikas karaliene Madonna uzstāsies Baltijā

Koncertaģentūra "FBI" paziņo: 4. augustā Tallinā, Dziesmu svētku estrādē norisināsies vienīgais slavenās mūziķes Madonnas koncerts Baltijā. Popmūzikas karaliene Igaunijā...