Forums

nilz nilz Trainer, palidzi ar padomu ludzu.
es te pamegjinaju ka visi saka, to 1dien krutis/triceps, 3diena mugura/biceps, 5diena kajas/pleci...
menesi nogaju nu vashe galigi suukaa nezinu man tas weider cikls nesaista, nu nekur nav progress, varbut tapec ka es sakuma saku nepareizi jau, es kad gaju sakuma vispar, spiedu katru apmeklejuma reizi piem uz krutim, tas ir 3x nedelja un parejo visu dariju katru dienu, labi tas ir pa traku, tagad to esmu sapratis, bet es atkal pashivereju pa vecajam diskusijam, un kaut ko sagrabstiju citiem ta biji ieteicis + pats pieliku sho to itka ne uz dullo bet nu ta domajot ar galvu, ko Tu teiktu?

Pirmdiena:
Spiešana guļus 8;8;6;6 (+kg)
Spiešana hanteles uz slīpā sola 3 pieg., pa 10 reizēm
Izvēršana taurenītis 3x10
Pietupieni ar vieglu svaru 4pieg pa 6 reizēm
Kāju saliekšana 3x8
Prese

Trešdiena:
Spiešana guļus, šaurais tvēriens 8;8;6;6 (+kg)
Atspiešanās līdztekās 3x8
Vilkme
Bloka vilkšana no augšas platā tvērienā - 8;8;6;6 (+kg)
Bloka vilkšana sēdus pie krūtīm - 4x8
Hiperekstenzija 3x15

Piektdiena:
Pietupieni lielāki svari 3 piegājieni pa 3 reizēm
Kāju iztaisnošana+saliekšana (superset) 3x8
Spiešana guļus - ātrums 6pieg. pa 3x
Izvēršana ar hantelēm 3x pa 15x.
Stieņa spiešana sēdus aiz galvas - 8;8;6;6 (+kg)
Prese

bicepsu nekur neieliku nav noteicoshais, varbut kadu dienu kad atrak sanak panhemtu taisno shtangu 4x8 un viss, neesmu nekads kursh velas uzkachat bicepsu, un staigat ar deli :D
ikrus ka tadus stavus smita mashina izsvitroju, tamdelj ka man pedu augshpuses ir asinsvadi diezgan daudz un lieli izspiedushies, un pec dazhiem treninjiem redzeju, ka tur vispar vinhi visi pietukushi un ka siets, man tas nepatika, atstashu tik kaju saliekshanu trenazhieri, lai kajas ir gaisa un tik daudz asinis uz pedam nedzen... varetu ta? ;/

18.03.2010. plkst. 12:07
nilz nilz nhemot vera kad neesmu domajis par nekadu liftera karjeru, vnk ta bb prieksh sevis, uzsvars tira masa, speks jau pamazam naks pats itka, bet dzirdeju tadu lietu kad ja trenejas tikai uz speku un spiezh lielus svarus lidz 3x izdalas kaut kada viela muskulos, kura tiem dod impulsu, neaugt, man pasham tas ir nedaudz neticami, bet nu to rakstija cilveks kursh ar to nhemas nopietni, ja vaig varu atrast ka to vielu sauca itd...
18.03.2010. plkst. 12:23
(2 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Latgales Kultūrvēstures muzejā īpaša akcija skolām

No 1. aprīļa līdz 14. maijam Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102, Rēzeknē) tiek izsludināta muzejpedagoģiskā programma „Dzīpariņa stāsts” un īpaša akcija...