Forums

tomins tomins Velos dzirdet vertigus padomus..
pareizu nedellas treninu programmu.. un kaa var uztrenet vedara muskulsu bez trenazzieru paliidziibas, jo tie trenezzieri kas ir piejami ccakaree tik muguru.. Esmu iesacejas tapeec velos cirdet vertigus padomu ar cilvekiem kuriem eju uz zali cilaa vienu un to pasu gandriz katru nedelu neuzskatu kad tas buutu normali..
09.03.2010. plkst. 23:15
trainer trainer Lai atbildētu, vajag precīzāku info - cik bieži ej uz zāli, cik sen, kādi mērķi, kā trennējies tagad.

preses vingrinājumi plašs spektrs: http://www.shapefit.com/workout-routines.html#3

10.03.2010. plkst. 13:52
tomins tomins Velos dzirdet vertigus padomus..
nu es tagad eju jau 3sso nedelju.. itkaa man ir kkaads rezzijums patas sastaadiju, bet nezinu vai ir iisti pariezs..taatad.. 1.grudaks un triceps.2.biceps un kajas.3diena briva.4.trapece un pleci.5.mugura sanaak viens vingribaajums tik... Merkkis- nu dabut salidzinossi normalu massu, muskuljus.. svars man ir 70kg 18gadi.. varbut ir kaadi ieteikumi kaa pareizaak to lietu dariit???
17.03.2010. plkst. 20:25
1-3 (3 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 19. novembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Ričards Klaidermans „piepilda” dvēseles (koncerta apskats)

Pasaulē populārākais instrumentālās klaviermūzikas izpildītājs Ričards Klaidermans atkal un atkal iepriecina savus klausītājus un mūzikas atbalstītājus Latvijā....