Forums

robiits69 robiits69 Masa
Man ir taada probleema, es treneejos jau 6 meeneshus (maajas apstaakljos) man nav ne lielu svaru (hantelju stienju), ne arii kaadu trenezhieru, tikai 2 hanteles(10kg katra) un pievilksanaas stienis. lai cik tas nebuutu paarsteidzoshi, rezultaati ir, gan prese uzkachaata, gan kruutis, gan pleci, gan stilbi. tachu man jau no beerniibas ir ljoti tievas rokas un lai cik daudz arii es neestu un necilaatu hanteles, rokas nepaliek lielaakas, muskulji paraadaas, tachu izskataas neproporcianaali, un es veeleetos zinaat kaa tieshi rokaam dabuut sho masu, un ne tikai rokaam arii visam kjermenim. zinu ka geineri vareetu paliidzeet, tachu man naudas ir tik maz ka varu atljauties tikai 2 iepakojumus, taapeec gribu zinaat vai no 1 pakas es kaut kaadu papildus masu dabuushu? un ja tas ir sasniedzams ar paartiku tad luudzu rakstiet kaa?
17.01.2010. plkst. 23:31
trainer trainer Tas , ko raksti, ir ļoti labi, taču ar 10kg hantelēm neko īpaši neuztrennēsies. Jā, labāk būs salīdzinot, ja netrennētos vispār, bet liels šādi neizaugsi.

Lai muskuļi augtu, tiem vajag atbilstošas slodzes, tāpēc 99% gadījumu mājās uztrennēties nav iespējams.

Rokām: taisi supersetus - tricepsu bicepsu pa 3 vingrinājumiem katram; plecus , apakšdelmus.

Šis sporta veids nav lēts, ja gribi nopietnus rezultātus - te ekonomēt nedrīkst. Sāc ar to, ka ēd biežāk parasto pārtiku, paņem klāt kādu geineri.

18.01.2010. plkst. 14:08
peter peter Ja ņem kautko no uztura bagātinātājiem, tad iesaku gaspari real mass.
gaspari - tas ir laba manta

16.02.2010. plkst. 23:48
trainer trainer Gaspari ir ļoti OK ;)
17.02.2010. plkst. 15:54
kapaladze kapaladze par tiem 99% nepiekriitu :D maajaas arii pietiekosi var uztreneeties.. :D protams ne sajaa gadiijumaa..
24.02.2010. plkst. 22:19
peter peter protams, ka var tikai rezultāti nebūs tik spīdoši, protams, neskaitot ja mājās ir visi nepieciešamie aparāti :]

02.03.2010. plkst. 19:48
kasis kasis Esmu lielākoties uzkacājies mājās, neskatoties uz to ka ir tikai sols un stienis grudakam, hanteles un bloks tricepsam. Varbūt neesmu nekāds Švarc bet mājās var uzkacāties tīri normāli ja ir nedaudz apņēmības!
09.03.2010. plkst. 13:54
kasis kasis Ja te par UB kas ir labāks Gaspari vai Muscletech
09.03.2010. plkst. 13:56
lielais krāns lielais krāns Muscletech is vislielākais mēsls ever.
09.03.2010. plkst. 18:11
peter peter gaspari ir labāks. tās ir manas domas.
09.03.2010. plkst. 22:05
trainer trainer muscletecham labāks marketings. personīgi man vislabāk patīk Gaspari un MHP. Kaut arī Gaspari ir vairāki produkti, kam ir skaļi apgalvojumi bez reāliem faktiem un rezultātiem.
10.03.2010. plkst. 13:48
zhorzhs zhorzhs vienā lapā viens jautrs brīdinājums pie Gaspari Nutrition REAL MASS:

"Brīdinājums: pirms lietošanas, konsultējaties ar speciālistu, ja Jums ir kāda slimība vai nojaušat saslimšanu, ja lietojat receptes medikamentus, esat stāvoklī vai barojiet bērnu ar krūti."

Nezinu, kā citiem, bet man ir grūti iedomāties, ka sieviete, kura domā par ģimeni un tās pieaugumu, vispār zina, ka pastāv šitādi draņķi :)

17.03.2010. plkst. 12:30
lielais krāns lielais krāns Ja nemaldos Peter dažus topikus iepriekš teica, ka iedeva savam jaundzimušajam dēlam Gaspari Real Mass, jo bija beidzies piena pulveris. Nekas slikts neesot noticis.
17.03.2010. plkst. 19:19
peter peter lielais krāns man tev slikti jaunumi :[ stulbumu nevar izārstēt :[ samierinies.
17.03.2010. plkst. 21:26
peter peter Jautājums trainer.
Kāds tavuprāt ir labākais produkts muskuļu masas audzēšanai?
Kas tev ir devis lielākos panākumus masas ziņā ?

23.03.2010. plkst. 19:24
trainer trainer Lielāko masas pieaugumu devis Gaspari Real Mass, tas deva arī spēka pieaugumu, bet klāt arī mazliet liekais pienāca. Patika arī Up Your Mass, tas deva tīrāku masu, bet lēnāk.
24.03.2010. plkst. 13:12
peter peter Kā tu gaspari lietoji ? Vienreiz dienā ?
Šobrīd lietoju Real mass jau trešā nedēļa un ir +3 kg
Man ieteica pēc gaspari paņemt MHP A-BOMB un T-BOMB ko par tiem domā ?

24.03.2010. plkst. 17:30
trainer trainer Real mass 2x dienā lietoju, kad vajadzēja pielikt klāt masu;

A-Bomb teikšu godīgi, neesmu mēģinājis. MHP , protams, skaisti visu sarakstījis, sastāvā viņu unikālās aminoskābju formulas, bet par reālu efektu grūti teikt, vai šis būs labāks par citiem aminoskābju kompleksiem.

T-Bomb - ar testosterona būsteriem viss nav tik vienkārši, tāpēc bieži vien arī atsauksmes par tiem ir kardināli pretējas - ir, kas apgalvo, ka tas ir labākais UB, ka sajutuši spēku , agresiju , libido pieaugumu, citiem pieredze diametrāli pretēja.
Svarīgi , lietojot testosterona būsterus, pilnvērtīgs uzturs, tāpat jāskatās, vai tiek uzņemta cinka ieteicamā dienas deva, kas ir kā katalizators testosterona būsteru efektivitātei.

Kā redzams no ārzemju forumiem, arī tur viedokļi dalās par šo: http://www.supplementreviews.com/mhp/t-bomb-ii

25.03.2010. plkst. 11:37
peter peter Kas pēc tavām domām būtu optimālākais UB ko man lietot pēc Gaspari Real Mass ?
Mērķis ir krietni palielināt muskuļu masu.

25.03.2010. plkst. 18:34
trainer trainer Tu domā geineri?
26.03.2010. plkst. 12:05
peter peter Nē man nav svarīgi, lai tas būtu geineris, man ir svarīgi, lai tas produkts dod efektīvu muskuļu masas pieaugumu.
26.03.2010. plkst. 15:58
1-2021-26 (26 atbildes)
Translate

Šodien

2019. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Pasākumi

Erots 2010 zvaigzne - Keisha Kane - "Šokolādes Bārbija"