Frīdis: Alus jādzer lēnām

Frīdis: Alus jādzer lēnām

Aivars Freimanis, jeb Frīdis ir "MC "Vējabrāļu Ordenis" prezidents. Vējabrāļu Ordenis vienmēr izceļas ar interesantām lietām – moču parādēm, izbraucieniem un citām interesantām lietām, piemēram, Vēja Brāļu pokera spēli, kas noris šādi - Pokera spēles pamatā ir piecas kārtis, kuras spēlētājs saņem tādā vai citādākā veidā un no šīm piecām kārtīm spēlētājam veidojas kāda no pokera kāršu kombinācijām. Pokerā uzvar spēlētājs, kurš savācis stiprāko kombināciju. Vējabrāļu Pokera spēles jeb Brauciena noteikumi ir tādi, ka spēlētājs (braucējs) savas piecas kārtis var saņemt kaut kur ceļā dodoties uz Vēja brāļu dzimšanas dienas svinībām. Un uzvar gan trīs stiprāko kombināciju savācēji, gan, protams, arī visi citi Vējabrāļu viesi, jo Pokera Brauciena pamatmērķis ir padarīt šo braucienu uz Liepāju interesantāku gan pašiem, gan visiem saviem viesiem.

Šo lietu der izmēģināt, jo šī ir nedzirdēti interesanta pokerspēle, pēc kuras neapšaubāmi seko lieliska dzimšanas dienas balle ar visvisādiem pasākumiem, mūziku un citām atrakcijām. (Sīkāku informāciju par Vējabrāļu Ordeni un pašiem Vējabrāļiem iespējams izlasīt www.vbo.lv) Šoreiz ar Frīdi papļāpājām par dzērieniem, kas viņaprāt ir labs dzēriens un, kas ir tāds no kā vajadzētu atturēties.

Jautāts par to vai Vējabrāļiem ir kāda iecienītākā vieta Rīgā, kur pasēdēt, Aivars pastāsta :” Stabu iela 6. Tas ir bāriņš Coco loco, tā ir tāda vieta, kur vienmēr kādu dvēseli var satikt.”

Painteresējos arī par to, kur Rīgā var nobaudīt garšīgāko alutiņu. “Nevar tā īsti pateikt, kur ir tas garšīgākais alus, bet varu pateikt labākās šķirnes. Tērvetes alus ir ļoti labs, Užavas alus ir ļoti labs un aldara alus ir ļoti labs. Tie ir tie paši labākie,” atklāj Frīdis.

Katrs savu rītu iesāk ar kādu dzērienu, citam tā ir kafija, citam tēja, bet Aivars stāsta :” Pirmais ko es iedzeru no rīta, tas ir ūdens. Tēja? Nē! Kafija vispār ir inde! Kafiju vajadzētu aizliegt tāpat kā narkotiskos dzērienus, narkotiskās vielas. Manā uztverē tā ir narkotika. Domāju, ka alus ir mazāk kaitīgs organismam nekā kafija, jo kafija padara cilvēku atkarīgu.”

Ir lietiņas, kas tomēr katram garšo vislabāk, runājot par alkoholu, tas var būt kāds ļoti smalks vīns vai šampanietis, bet tik pat labi tas var būt alus vai pilnīgi parasts sarkanvīns. Vējabrāļu Ordeņa prezidents atklāj :” Labākais dzēriens ir visi dzērieni, ko ražo Vējabrāļu Ordenis, tur viņiem ir gan šņabis, gan kokteiļi. Tie arī ir vislabākie. Sava marka ir dzērieniem. Viņus var nopirkt veikalos, gan Sky, gan Viada benzīntankos kokteiļus pārdod. Jo mēs paši esam piedalījušies pie tehnoloģijas, pie degustēšanas un tāpēc arī šie dzērieni man patīk vislabāk.”

Jautāts par to, ko Aivars domā par to, ka cilvēki brauc dzērumā, viņš ātri un kategoriski atbild :”Nav tas labi! Galīgi nav labi!”

Interesanto sarunu ar Vējabrāli noslēdzam ar jautājumu par to, vai Frīdis varētu piedalīties alus ātrdzeršanas sacensībās, kad īsā laikā jāizdzer viss kauss. “Nē, es nevarētu. Noteikti nevarētu! Alus jādzer lēnām, domāju, ka es nemaz nevarētu izdzert kausu vienā rāvienā. Lēni iedzert alu tā ir pavisam cita bauda, nekā iztempt ātri visu kausu,” pastāsta Aivars.

Komentāri (3)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Vai tad Frīdis ar to vien iztiek ???
09.07.2007. plkst. 12:22
labā bilde :)
06.07.2007. plkst. 10:54
Alus jaadzer leenaam un ar meeru, un starpcitu, putinjas ir visstipraakaas :))
26.06.2007. plkst. 17:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2019. gada 19. oktobrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Interesanti fakti

Speyer muzejā (Vācijā) ir izstādīta 1600 gadus veca vīna pudele

Pasākumi

Ekscentriskās takas II Centrāleiropas laikmetīgā māksla

No 2009.gada 10.jūnija līdz 2.augustam Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē Arsenāls (Vecrīgā, Torņa ielā 1) būs skatāma Centrāleiropas laikmetīgās mākslas izstāde Ekscentriskās takas II....