Politiķa Aivara Kreitusa iecienītākie dzērieni

Politiķa Aivara Kreitusa iecienītākie dzērieni

Politiķis Aivars Kreituss kādā prezentācijā bija manāms ar vīna glāzi rokās, tādēļ «IrLaiks.lv» vaicā, kādi ir viņa iecienītākie vīni.

«Es neesmu liels vīnu pazinējs un dzērājs. Šad tad pie pusdienām mēdzu piedzert sarkanvīnu vai baltvīnu, tomēr varu atklāt, ka labu vīnu nopirkšanu uzticu savai sievai.»

Kreituss atzīst, ka ir labs alus pazinējs, bet ne liels dzērājs (jo alus cilvēku padarot slinku). Alus markas mēģinot sava prieka pēc, jo piemītot izteikta garšas un smaržas izjūta.

Kādu alu Kreituss izvēlēsies Līgo svētkiem?

«Noteikti ņemšu «Kimmel» portera alu, ja vien izdosies dabūt — pēdējā laikā nekur to neesmu redzējis. Šo alu es atzīstu par labāko — arī citas «Kimmel» alus šķirnes man ļoti iet pie sirds, es pat brīnos, kāpēc Latvijas tirgū šis alus aizņem tik mazu daļu,» nopietni sprieda Kreituss.

Attēlā viņš ar 2004. gada «Cotes du Rhone» sarkanvīnu.

Komentāri (17)

Interesē šī tēma? Pievieno favorītiem!
Justin Williams
Kam tas var attiekties Mēs piedāvājam personīgos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm līdz pat 3% laikā no 1 gada līdz 50 gadu ilgam atmaksas termiņam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus no € 10 000 līdz € 100 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu Aizdevēja vārds: Justine Williams Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU NAME: KREDĪTU SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com
23.09.2017. plkst. 16:37
Neesmu alus pazinēja kā Aivars;
31.10.2007. plkst. 09:25
Es atkal neesmu alus pazinējs kā Kreituss,
26.10.2007. plkst. 11:08
tāds slīpēts tips liekas tas Aivars , arī attiecībā uz padzērieniem ;
16.10.2007. plkst. 12:33
Aivars vairāk uz alu - es gan uz vīniem.
13.10.2007. plkst. 17:11

Visi komentāri

Pievienot komentāru

 Reģistrējies


Translate

Šodien

2018. gada 17. decembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Interesanti fakti

Sarkanais vīns labi piederas pie „tumšās” gaļas (jēra gaļas, cūkgaļas, liellopu gaļas, medījuma, truša gaļas, pīles gaļas)

Pasākumi

Starptautiskais mākslu sinerģijas festivāls „i-deja” aicina ikvienu ieskatīties dejas un teātra daudzveidīgajā pasaulē

Vai ir robežas starp dažādām mākslu disciplīnām? Kas ir improvizācija? Kas notiek ar izpildītāju izrādes tapšanas laikā un uz skatuves? Kā un kur top izrāde? Galvā? Telpā? Visumā?...