Reklāma

Portāls IrLaiks.lv ir atvērts saviem lasītājiem kopš 2007.gada maija, sniedzot informāciju par to, kā un kur vislabāk pavadīt brīvo laiku.

Pēc IrLaiks.lv veiktās aptaujas datiem, teju 90% respondentu izmanto IrLaiks.lv sniegto informāciju, pieņemot lēmumu, kā pavadīt brīvo laiku. No tiem 33% - pirms lēmuma pieņemšanas aplūko atpūtas vietu piedāvājumus, 18% seko līdzi portāla ieteikumiem restorānu ceļvedī, 17% - smeļas idejas ceļojumiem, bet 20% - veselīga dzīvesveida ieteikumiem.

50% no portāla IrLaiks.lv apmeklētājiem ir apmeklējuši vai tuvākajā laikā plāno apmeklēt kādu no IrLaiks.lv apskatītajām izklaides vietām!

Kopš 2008.gada maija IrLaiks.lv sadaļas Tūrisms un Receptes ir integrētas portālā TvNet, tādējādi piesaistot papildus auditoriju, kuru Jūs varat sasniegt, izmantojot plašās IrLaiks.lv reklāmas iespējas!

IrLaiks.lv apmeklējuma statistika (Visits) 01.10.2008-31.01.2009

IrLaiks.lv akcija: reklāma par krīzes cenām! – Uzrunājiet vairāk nekā 100,000 lielo portāla IrLaiks.lv auditoriju tikai sākot no 10LVL/ mēnesī*!!! Izklausās neticami? – sazinieties ar mūsu reklāmas daļu, lai uzzinātu, kā tikai par 10LVL/mēnesī* Jūs varat sasniegt tik plašu auditoriju, informējot to par Jūsu uzņēmumu – restorānu, klubu, ceļojumu biroju, izklaides parku, utt!

IrLaiks.lv piedāvā arī atraktīvas cenas baneru reklāmai – tikai sākot no 7Ls/dienā* !!!

Jums piedāvā izdevīgāku reklāmu citur (cena/auditorija)? – Sazinieties ar mums: iespējams, varēsim piedāvāt vēl atraktīvākus nosacījumus, lai Jūsu uzņēmuma reklāma būtu vēl efektīvāka!

IrLaiks.lv reklāmas speciālisti atradīs vispiemērotākos risinājumus tieši Jums! Rakstiet mums, zvaniet mums – mēs būsim Jūsu rīcībā Jums ērtā laikā un vietā!

Reklāmas daļas epasts:

Tel.: 67428802; GSM: 28809923

* Cena uzrādīta bez PVN 21%

Translate

Šodien

2017. gada 22. septembrī Vārdadienas svin:

Autorizācija

Reģistrēties

Aizmirsi paroli?

e-jaunumi

Saņem portāla jaunumus e-pastā.

Izsaki viedokli

Vai Tu vēlies, lai sadaļa "Iegūsti ideālu figūru" tiktu atstāta arī pēc konkursa beigām?

Pasākumi

„ŠONA DEJU STUDIJA” pieņem darbā jaunu profesionālu horeogrāfu no Amerikas Savienotajām Valstīm

No šī gada augusta, „ŠONA DEJU STUDIJAS” audzēkņiem, kā arī citiem dejot gribētājiem, būs iespēja apgūt deju horeogrāfiju un tehniku pie profesionāla deju pasniedzēja no Amerikas Savienotajām Valstīm....